درباره ما

خرید محصولات با کیفیت و قیمت مناسب حق همه مصرف‌کنندگان است. در همین راستا برند شاهکار با بیش از ۲۰ سال تجربه در تولید محصولات فلزی، چوب لباسی، آویز لباس و رخت آویز و جالباسی‌های ایستاده و اداری تمام تلاش خود را به‌کار بسته تا با ارایه محصولاتی با کیفیت و با قیمت مناسب، رضایت مشتریان خود را جلب کند.
بر همین اساس، پس از سال‌ها فعالیت برند شاهکار در زمینه تولید و فروش انواع رخت آویز ایستاده و اداری با پایه سنگی و بدنه فلزی به صورت عمده به سراسر کشور و حتی کشورهای همسایه، برآن شدیم تا با راه‌اندای فروشگاه اینترنتی این امکان را فراهم آوریم که خریداران بتوانند از این پس به صورت تکی و عمده جالباسی‌های مورد نظر خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه از تولیدی ما خریداری کنند تا ضمن دریافت ضمانت ۲۴ ماهه شاهکار برای تمام محصولات، اجناس مورد نظر خود را با قیمت تولیدی و مناسب‌تری خریداری کنند.
برند شاهکار با شعار کیفیت ماندگار، بیش از هر چیز به جلب رضایت کامل مشتریان خود اهمیت می‌دهد و در تلاش هستیم مانند فروش عمده در سال‌های اخیر، اینبار هم بتوانیم با حفظ رویه قبلی در فروش آنلاین و تکی محصولات هم رضایت تمامی مشتریان خود را جلب کرده و نامی ماندگار از خود به‌جا بگذاریم.

آدرس شاهکار صنعت: تهران

شماره تلفن شاهکار صنعت: ۰۹۰۳۹۴۶۱۷۰۶